Śpij spokojnie - Zostaw to profesjonalistom

Sell House to firma dzięki której szybko wynajmiesz/sprzedasz dom lub mieszkanie. Świadczymy pełen zakres usług, polegających na kompleksowym przygotowaniu mieszkania, domu czy innej nieruchomości pod wynajem lub do sprzedaży - home staging *.
 
Poprzez  dostępność wielu pakietów, łatwo i sprawnie możecie Państwo dobrać odpowiedni dla siebie wariant. Dzięki nam możesz sprzedać mieszkanie w krótkim czasie, w dobrej cenie. Nasz rekord to 3 dni od momentu umieszczenia ogłoszenia do momentu wpłaty zaliczki na poczet kupna lokalu.
 
Ponadto oferujemy profesjonalne wizualizacje mieszkań przeznaczonych do remontu, dzięki którym zyskują one na atrakcyjności u potencjalnego nabywcy i umozliwiają mu podjęcie właściwej decyzji.
 

*Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców.

 

Home Staging jest potrzebny szczególnie w nieruchomościach, gdzie przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość.

Oferujemy nową jakość usług na rynku nieruchomości.

Dajemy Państwu możliwość skorzystania z pełnego pakietu ofertowego, dzięki czemu uzyskają Państwo m.in:

 

Jako zbywca:

 - szybką wycenę nieruchomości;

 - sesję fotograficzną nieruchomości;

 - prezentacja oferty na wielu portalach internetowych;

 - banery reklamowe;

Co w efekcie przedkłada się na szybką sprzedaż.

Jako kupujący:

  - dostęp do wszystkich ofert na rynku;

  - weryfikację stanu prawnego nieruchomości;

  -  bezpieczeństwo transakcji;

  - niskie koszty Aktu Notarialnego.